Historia firmy

Bioline Products s.r.o. jest czeską firmą założoną w 2008 roku w Pradze, która koncentruje się na produkcji oryginalnych produktów na bazie krzemu organicznego. W tym samym roku firma Bioline Products rozpoczęła produkcję Enterosgel® w miejscowości Jeseník w Kraju Ołomunieckim, który jest znany na całym świecie z nieskazitelnej przyrody i uzdrowisk.

Bioline Products s.r.o. wytwarza produkty w zakładzie Naturfyt-Bio, który zlokalizowano w miejscowości Jeseník i posiada certyfikat ISO 13485.

W 2008 roku rozpoczęliśmy produkcję Enterosgel jako suplementu diety, a od 2011 roku Enterosgel jest produkowany jako wyrób medyczny klasy IIa. W 2019 roku zakończono budowę nowej, bardzo nowoczesnej fabryki Naturfyt-Bio w Jeseník.

Bioline Products s.r.o. spełnia wszystkie wymagania ustawodawstwa europejskiego dla urządzeń medycznych klasy IIa, co poświadcza symbol CE na opakowaniu.

Dziś Enterosgel® jest dystrybuowany nie tylko do aptek w całej Republice Czeskiej, ale również eksportowany za granicę do krajów zlokalizowanych na czterech kontynentach.