Enterosgel – urlop bez biegunki

Lubisz podróżować i często odbywasz wyjazdy służbowe lub udajesz się na wakacje? Jeśli tak, to powinieneś dodać Enterosgel do swojej apteczki pierwszej pomocy.

Problemy trawienne i biegunka mogą pojawiać się na wakacjach z różnych powodów. Podczas podróży często spożywamy pokarmy i wodę, do których nasz organizm nie jest przyzwyczajony. Poza tym możemy doświadczać nietypowych zmian temperatur.

Lekarze uważają, że częste występowanie biegunek u osób w podróży może być związane z łamaniem zasad higieny osobistej (brudne ręce), koniecznością odwiedzania restauracji i innych punktów gastronomicznych w przestrzeni publicznej.

Częstą przyczyną problemów jest woda, mleko, produkty kulinarne, mięso i jaja. Turyści mogą chorować na przykład po wypiciu wody z lokalnych źródeł, nawet w przypadku, gdy połkną odrobinę wody podczas kąpieli. Żywność i woda niskiej jakości obfitują w mikroorganizmy, wirusy i pasożyty, które wywołują choroby.

Ryzyko zarażenia się infekcją jelitową jest wysokie nie tylko dla osób, które odwiedzają egzotyczne kraje, ale również dla tych, którzy spędzają wolny czas we własnym domku lub w pensjonacie.

Jeśli problemy jelitowe są niewielkie, można im zaradzić we własnym zakresie, ale w poważnych przypadkach konieczny będzie kontakt z lekarzem!

Enterosgel działa szybko, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się urlopem.

W przypadku biegunki najlepszym rozwiązaniem jest dieta lekkostrawna obejmująca spożycie niegotowanych owoców i warzyw.

Należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów (soki, herbata, woda).

Konieczne jest również stosowanie preparatów usuwających toksyny z organizmu - adsorbentów jelitowych. Nowoczesnym, ale już dobrze znanym enterosorbentem jest Enterosgel. Dzięki swojej porowatej powierzchni pomaga eliminować toksyny i szkodliwe substancje, które mogą powodować choroby, przyczyniając się tym samym do odbudowy uszkodzonej błony śluzowej jelit.

Należy pamiętać, że w przypadku wystąpienia gorączki, krwi w stolcu, oznak odwodnienia, przynajmniej sześciokrotnego wystąpienia biegunki w ciągu ostatnich 24 godzin, jednoczesnego wystąpienia biegunki i wymiotów lub silnego albo uporczywego bólu brzucha, należy jak najszybciej zasięgnąć porady lekarza, zwłaszcza w przypadku dzieci.